wesela

DJ na wesele

 

Sobota czy niedziela? Dla mnie to bez różnicy! Jako DJ na wesele zapewniam dobrą zabawę zarówno na skromnym, jak i na dużym przyjęciu. Zawsze przedstawiam przykładowy scenariusz uroczystości weselnej, jestem też otwarty na sugestie organizatorów.

 

Oprócz dobrze dobranego repertuaru muzycznego, prowadzę także ustalone wcześniej zabawy czy konkursy. Pracuję również jako DJ na weselach bezalkoholowych – ukończyłem kurs dla Wodzirejów Wesel i Zabaw Bezalkoholowych.

 

Zajmuję się również innymi „problemami” Młodej Pary. Proponuję wykonanie profesjonalnego reportażu filmowego z uroczystości ślubu i/lub wesela, a także kreatywną fotografię na dobrym poziomie. Posiadam zestaw multimedialny, wykorzystywany najczęściej do prezentacji multimedialnych lub karaoke. Aby dostarczyć dodatkowych wrażeń wizualnych, zapewnię maszynę do dymu wraz z dekoracją światłem, a klimat tradycyjnego wesela podtrzymam poprzez skoczne dźwięki akordeonu.

 

Poprawiny lepsze od wesela? To też jest do zrobienia. Przemęczonych gości nieco trudniej zachęcić do kontynuacji zabawy z dnia poprzedniego, ale dobrze znane przeboje w końcu porywają do tańca nawet najbardziej opornych.

 

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i oprawę muzyczną. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Było naprawdę super. Polecamy wszystkim.

Agnieszka i Sławek
Copyright © Jakub Frankowski - 2020 Warszawa
by Framedia | Projekt graficzny: single STUDIO - Piotr Nowaczyk