wesela

DJ na studniówkę

 

Doskonale wiem, że taka noc zdarza się tylko raz w życiu i ważne jest, by pozostała w pamięci na zawsze. Piękne stroje, wcześniejsze przygotowania, tradycyjny polonez, ale to nie wszystko. Bardzo ważny jest wybór wodzireja imprezy. Dj na studniówkę to opcja zapewniająca fantastyczną zabawę przez całą noc. Na styczniowych imprezach staram się integrować wszystkich gości i poprowadzić imprezę tak, by maturzyści z powodzeniem mogli zapomnieć o stresie tych ostatnich stu dni przed egzaminem dojrzałości, bawiąc się do samego rana przy sprawdzonych przebojach. Jestem pełen pozytywnej energii, dzięki temu gwarantuję dobry kontakt z publicznością. Dzięki częstemu prowadzeniu imprez sprawię, że Wasza studniówka stanie się ponadczasowa.

 

Pamiętając o doniosłości balu, a jednocześnie o konieczności wyszalenia się przed maturą, staram się tak dobrać muzykę, by odpowiadała wszystkim zaproszonym gościom. Taneczna mieszanka zapewni szampańską zabawę, a świetlna oprawa nada jej niezrównany klimat. Zatrudnienie mnie jako DJ-a na studniówkę to gwarancja niezapomnianego wieczoru.

 

Zarówno dla małych uroczystości, jak też potężnych studniówek i połowinek, zapewniam odpowiednie nagłośnienie oraz dysponuję sprawdzonym oświetleniem scenicznym, niezastąpionym podczas szalonych imprez. Maszyna do dymu dopełnia całości. Zestaw multimedialny może być zastosowany do pokazu, prezentacji lub karaoke, które od lat jest ulubioną zabawą na każdym evencie. Oprócz strony muzycznej, proponuję również kreatywne usługi filmowania oraz fotografii. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jako dj na studniówkę, mogę zapewnić profesjonalną obsługę gości oraz muzykę i pamiątkowe zdjęcia najwyższej jakości.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i oprawę muzyczną. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Było naprawdę super. Polecamy wszystkim.

Agnieszka i Sławek
Copyright © Jakub Frankowski - 2021 Warszawa
by Framedia | Projekt graficzny: single STUDIO - Piotr Nowaczyk