wesela

Uczestnikom obsługiwanych imprez proponuję sprawdzone przeboje w oryginalnych wersjach. Istnieje możliwość dostosowania repertuaru do indywidualnych potrzeb klienta. Poniżej przedstawiam najbardziej popularne obszary muzyczne w moim repertuarze.

 

LATA 60

Usłyszysz niezapomniane hity epoki dzieci kwiatów, począwszy od rock and rolla, poprzez disco i blues, aż rocka. Przeboje, na których wychowały się pokolenia, wciąż przyciągają nowych fanów. Przykładowi wykonawcy: The Beatles, Elvis Presley, Ben E. King, Chubby Checker, Breakout, Roy Orbison.

 

LATA 70

Gorączka sobotniej nocy lat 70-tych znów powraca! Największe popowe przeboje czy gitarowe klasyki powrócą ze wzmożoną siłą! Przykładowi wykonawcy: Helena Vondráčková, Electric Light Orchestra, ABBA, Bee Gees, Czerwone Gitary, Boney M.

 

LATA 80

Wyjątkowa muzyka dekady lat 80-tych w najlepszym, oryginalnym wydaniu. Największe hity, które przetrwały do dziś i poruszą nawet młodszych uczestników imprez. Przykładowi wykonawcy: Gloria Estefan, Kobranocka, Modern Talking, Whitney Houston, Boys Blue, Sabrina.

 

LATA 90

Najlepsze przeboje tej jakże różnorodnej pod względem muzycznym dekady. Niezapomniane utwory, które wszyscy doskonale znają nie tylko z klubowych parkietów. Przykładowi wykonawcy: Bryan Adams, Vaya Con Dios, T.Love, Michael Jackson, La Bouche, De Mono.

 

Kubańskie – taneczne utwory pochodzące z serca Karaibów. Przy dźwiękach salsy szybko przeniesiesz się do słonecznej krainy.

 

Flamenco – barwne wachlarze, kastaniety i oczywiście gitara. Masz najlepszą okazję poczuć hiszpańską pasję, zawartą w muzyce i tańcu!

 

Francais – zarówno klasyki, jak i współczesne hity prosto z Francji. Edith Piaf czy Celine Dion – tych wykonawców nikomu przestawiać nie trzeba.

 

Country – bo któż z nas nie chciał być kiedyś kowbojem… Melodyjne utwory opisujące życiowe historie pozwolą przenieść się w czasie i zapomnieć o codziennych problemach.

 

Polskie disco – przez wielu niedoceniane, przeżywające renesans w ostatnim czasie. To już nie tylko Biały Miś, to taneczne rytmy w polskim wydaniu, królujące na wielu parkietach!

 

Polskie przeboje – teraz Polska! Czesław Niemen, Wilki czy Strachy Na Lachy – niezależnie od gatunku, zawsze po polsku.

 

PRL – tutaj to przeboje czekają na Ciebie w długiej kolejce. Halina Frąckowiak i Seweryn Krajewski pomogą powrócić do dawnych lat i poczuć smak tamtych prywatek.

 

Szanty – udowodnij, że na suchym lądzie też można się bawić! Śpiewanie pieśni morskich to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu nie tylko dla żeglarzy. Ahoj!

 

Sport – nie ma nic gorszego niż przerwa w zaciętym, emocjonującym meczu. Ale spokojnie, teraz usłyszysz największe sportowe przeboje, motywujące zarówno kibiców, jak i zawodników.

 

W repertuarze posiadam także utwory biesiadne i typowo weselne, a także najnowsze polskie i zagraniczne przeboje, prezentowane przez stacje radiowe i telewizyjne. TUTAJ znajdziesz przykładowe zestawienie prezentowanych przeze mnie utworów.

Serdecznie dziękujemy Kubie za oprawę muzyczną na naszym weselu jesteśmy bardzo zadowoleni i goście także byli...wszyscy świetnie się bawili pozdrawiamy!

Ela i Paweł
Copyright © Jakub Frankowski - 2021 Warszawa
by Framedia | Projekt graficzny: single STUDIO - Piotr Nowaczyk