wesela

DJ na osiemnastkę i nie tylko

 

Okazji do zabawy jest niemało, a każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju. Jest jednak coś, co je łączy. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z balem okolicznościowym, urodzinami, czy wydarzeniami sportowymi, wszędzie tam potrzebna jest osoba, która je odpowiednio poprowadzi. Dj na osiemnastkę zapewni udaną zabawę do białego rana.

 

Wykorzystując sprawdzony sprzęt oraz doświadczenie przy organizacji imprez, podejmuję się obsługi zarówno masowego wydarzenia, jak też uroczystości dla kilkunastu osób. W zależności od typu imprezy proponuję różne scenariusze przebiegu zabawy lub realizuję scenariusz według sugestii i pomysłu klienta.

 

Oprócz opcji DJ-a na osiemnastkę, swoim klientom oferuję również usługi dodatkowe. Dekoracja światłem stworzy niezapomniany klimat na każdej sali, a maszyna do dymu uatrakcyjni taneczne pląsy. W swojej ofercie posiadam również rzutnik multimedialny, dzięki któremu możliwe jest zorganizowanie karaoke, które jest hitem każdej imprezy. Jeżeli klient sobie tego zażyczy, istnieje możliwość sfilmowania eventu lub uwiecznienia go na zdjęciach. Szerzej o tym w zakładce USŁUGI DODATKOWE lub na stronie www.framedia.pl.

Serdecznie dziękujemy Kubie za oprawę muzyczną na naszym weselu jesteśmy bardzo zadowoleni i goście także byli...wszyscy świetnie się bawili pozdrawiamy!

Ela i Paweł
Copyright © Jakub Frankowski - 2021 Warszawa
by Framedia | Projekt graficzny: single STUDIO - Piotr Nowaczyk