wesela

DJ na imprezę firmową

 

DJ na imprezę firmową to prosty sposób na świetną zabawę w gronie współpracowników. Integracja kadry jest bowiem niezwykle ważnym elementem działalności wielu przedsiębiorstw, pozwala na bliższe poznanie kolegów oraz koleżanek, co bardzo pozytywnie wpływa na efektywność późniejszej pracy. Zarówno pracownicy, jak i kontrahenci firmy mimowolnie przechodzą w imprezowy tryb, korzystając z dobrej zabawy do białego rana.

 

Pomysłów na organizację takiej imprezy może być naprawdę wiele. Klimat lat 70’, Country, lub też polskie disco – to tylko niektóre z tematycznych propozycji stylu imprezy. Jestem również otwarty na pomysły i sugestie ze strony klientów. Dobierając to typu imprezy odpowiednie kostiumy i karaoke, uzyskamy niezapomniany klimat wieczoru, który goście będą wspominać przez długie lata.

 

W przypadku każdej imprezy zapewniam profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz niezawodne oświetlenie sceniczne. Dysponuję również maszyną do dymu oraz sprzętem multimedialnym, dzięki któremu możliwy jest pokaz dowolnej prezentacji lub zabawa karaoke. Oprócz opcji DJ na imprezie firmowej, oferuję sfilmowanie przebiegu imprezy lub uwiecznienie jej na wielu kreatywnych fotografiach.

Serdecznie dziękujemy Kubie za oprawę muzyczną na naszym weselu jesteśmy bardzo zadowoleni i goście także byli...wszyscy świetnie się bawili pozdrawiamy!

Ela i Paweł
Copyright © Jakub Frankowski - 2020 Warszawa
by Framedia | Projekt graficzny: single STUDIO - Piotr Nowaczyk